Široká Vize. Poctivá Služba. Velká Hodnota.

Naším cílem je zajistit kvalitní projekty včas

Naše Specializace

Fasády

Poskytujeme zákazníkům kompletní servis oprav, restaurování a dokončování fasád.

Stavební Práce

Využijte služeb naší stavební společnosti a nechte si postavit dům svých snů. Zabýváme se výstavbou rodinných domů, staveb a přístaveb.

Zateplení

Vaše investice se Vám zakrátko vrátí v ušetřených nákladech za vytápění.

Výstavba Rodinných Domů

S výstavbou rodinných domů máme dlouholeté zkušenosti. Rodinné domy stavíme s vědomím, že našim zákazníkům pomáháme budovat jejich domovy, do kterých vkládají své sny a naděje o spokojeném a šťastném životě.

Výstavba Rodinných Domů

S výstavbou rodinných domů máme dlouholeté zkušenosti.
Rodinné domy stavíme s vědomím, že našim zákazníkům pomáháme budovat jejich domovy, do kterých vkládají své sny a naděje o spokojeném a šťastném životě.

Fasádnické a stavební práce

Ručíme Za Kvalitně Odvedenou Práci

Jsme zavedená stavební firma se zaměřením na rekonstrukce, přístavby a zateplení domů. Máme dlouholeté zkušenosti a ve svém oboru se neustále zdokonalujeme a sledujeme nové trendy a pracovní postupy. Jsme spolehliví a odvádíme vždy 100% kvalitní práci.

Co Nabízíme​

Naše služby zahrnují veškeré, stavební, pokrývačské, zednické, malířské, obkladačské a další práce. Po ukončení naší činnosti, bude Váš dům připraven k jeho bezproblémovému užívání.

Provádíme zateplení fasád na všech typech staveb

Zateplování budov se týká jak nově postavených budov, tak starších zástaveb – panelové, bytové, administrativní či historické budovy, a přináší jejich obyvatelům hned několik pozitiv. Jako hlavní pozitivní vlastnost zateplování budov je výrazné snížení nákladů za energie a vytápění. Druhá podstatná výhoda je viditelný moderní vzhled fasády domu či budovy. Nemluvě o snížení rizika vzniku vlhkých zdí, plísní, prodloužení životnosti fasády a zvýšení hodnoty budovy na realitním trhu. 

Věděli jste například, že správně zateplená budova má daleko lepší a větší akustickou bariéru a lépe odolá povětrnostním podmínkám a vlivům, jako je mráz, déšť či tropická horka?

Prodej a montáž

Fasádní zateplovací termopanely

Fasádní panely na bázi PUR pěny

Zateplovací Systém Belan

Fasádní zateplovací panely Belan jsou certifikovaným výrobkem na trhu stavebních materiálů v rámci EU. Termopanel je nový unikátní výrobek, určený jak pro tepelnou izolaci, tak pro fasádní dekoraci.

 • Nejnižší součinitel tepelné vodivosti λ= 0,025 W/mK.
 • Životnost fasády je více než 50 let.
 • Snadná montáž systémem rychlého skládání.
 • Nevyžadují se spárování.
 • Zateplení domu za pár týdnů.
 • Záruka na fasádu 10 let.

Fasádní panely na bázi EPS

Zateplovací Systém ETICS

Fasádní termopanely jsou tepelně izolační panely z expandovaného polystyrenu s dekorativním dlaždicovým povrchem, určené k dekoraci a izolaci fasád bytových, veřejných a průmyslových budov. Obkladové panely se používají v bezrámových fasádních systémech za účelem zateplení a zdobení vnějších stěn budov a jejich ochrany před vnějšími vlivy. Dokončené fasády zároveň získávají vzhled dokonale plochého, atraktivního a spolehlivého zdiva.v

 • Součinitel tepelné vodivosti λ= 0,039 W/mK.
 • Životnost fasády je více než 50 let.
 • Snadná montáž systémem rychlého skládání.
 • Zateplení domu za pár týdnů.
 • Záruka na fasádu 10 let.

KONTAKT

Litevská 1174/8 Praha 10, 100 00

+420 608 109 780

eurokvalit@gmail.com